Zagora svladala Zadar

U drugoj pripremnoj utakmici ove sezone nogometaši Zadra poraženi su na gostovanju kod Zagore u Unešiću rezultatom 4:2. Domaćin je na igralištu Borovište odigrao mnogo bolje prvo poluvrijeme, iskoristio pogreške protivnika i na odmor otišao s visokih 4:0. U nastavku se omjer snaga preokrenuo, Zadrani su zaigrali bolje, ali dovoljno samo da ublaže poraz zgodicima Bruna Brlića i Dragana Župana. Prvi je poentirao naletjevši na odbijenu loptu nakon vratnice Kristijana Jurića, dok je drugi zabio iz kaznenog udarca, kojega je izborio Paulo Colić.

Sljedeća pripremna utakmica na rasporedu je 29. srpnja u Biogradu protiv Primorca.