Pobjeda protiv Sloge, u subotu s HAŠK-om

U četvrtoj pripremnoj utakmici ove zime nogometaši Zadra su u Vranjicu svladali momčad Sloge iz Mravinaca rezultatom 0:1. Pobjednički zgoditak postigao je Antonio Repić u 45. minuti, premda, bila je to utakmica koja je po broju prilika mogla završiti i uvjerljivije u korist naše momčadi.

I domaći sastav, kojega vodi bivši trener Zadra Siniša Jalić, imao je nekoliko prilika, naročito u nastavku, ali su prvo Josip Bender pa Jakov Pinčić sačuvali zadarsku mrežu netaknutom. S druge strane, Zadrani još nisu namjestili nišanske sprave pa je u mreži vratara Sloge završila tek jedna lopta.

Dogodilo se to u posljednjoj minuti prvog poluvremena, kada je Kristijan Jurić lijepo prošao po desnoj strani šesnaesterca i ubacio u sredinu, gdje Repiću nije bilo teško s par metara gurnuti loptu u gol.

Sljedeća pripremna utakmica našu momčad očekuje u subotu u 14 sati, kada na Stanove stiže zagrebački HAŠK.

SLOGA – ZADAR 0:1

VRANJIC – Igralište s umjetnom travom. Sudac: Toni Bešker (Solin). Pomoćnici: Miroslav Čalo (Trilj) i Ivan Taraš (Solin). Strijelac: 0:1 Antonio Repić (45’).

SLOGA: Ja. Vladović – Juričić, Belajić, Gusić, Biuk, Boko, Žanetić, Mikelić, Kliškić, Marović, T. Katić.  Još su igrali: L. Katić, Jurić, Barać, Vučemilović, Juginović, Zlatar, Zadrić, Jo. Vladović. Trener: Siniša Jalić.

ZADAR: Bender – Pranić, Jerbić, Tokić, Žderić – Lepinjica, Jurić, Muić, Knežević – Repić, Blažević. Još su igrali: Pinčić, Kulaš, Katuša, Zdrilić, Vasilj, Majić, Jurjević. Trener: Mislav Karoglan.