ODRŽANA SKUPŠTINA Izabrani novi članovi i predsjednik Nadzornog odbora

U prostoriji za sastanke stadiona Stanovi danas je održana Skupština Nogometnog kluba Zadar s.d.d. Nakon utvrđivanja popisa sudionika, utvrđeno je da Skupština, sukladno Statutu Društva, ima potreban kvorum za donošenje odluka od 51,99% temeljnog kapitala.

Skupština je primila na znanje izvješće Uprave o stanju Društva za dio 2016. i 2017. godinu te usvojila godišnje nerevidirano financijsko izvješće za 2016. godinu i godišnje revidirano financijsko izvješće za 2017. godinu. Također, primljena je na znanje ostavka Marija Paleke na mjesto predsjednika Nadzornog odbora.

Za nove članove Nadzornog odbora izabrani su Šime Kokić i Damir Knežević pa tako NO, uz Josipa Miočića, Krešimira Zorića i Damira Kalapača, sada broji pet članova. Na prvom sastanku Nadzornog odbora u tom sastavu, održanom odmah po završetku Skupštine, izabran je novi predsjednik NO-a, a to je gospodin Josip Miočić.