Luka Begonja ponovno u dresu NK Zadar

Danas u 11 sati u klupskim prostorijama je održano predstavljanje Luke Begonje. Domaćini u ime kluba su bili direktor Damir Knežević, prof. Josip Bepo Bajlo i trener Marko Pinčić. 27-godišnji Luka Begonja je ponovno u matičnom klubu. Vraća se nakon razdoblja od 6  godina u kojemu je igrao za Lokomotivu Zagreb, Sesvete i Široki Brijeg. Kao igrač Zadra stao je na broju nastupa 98 uz 12 postignutih golova. Prvi nastup se očekuje u Kup utakmici protiv Osijeka 23.10. na Stanovima.

Luka Begonja je istaknuo:

”Sretan sam zbog povratka. Trenera poznajem od prije. Na treninzima se dobro radi, vidim da su tu domaći dečki i da počinje jedna lijepa priča. Došao sam pomoći klubu i veselim se budućim treninzima i nastupima. Kroz ljeto nisam imao klub, ali sam marljivo trenirao u tom periodu te ću biti spreman za utakmice.”