IGRAJ ZADRE Sve o članstvu u Nogometnom klubu Zadar

Iza nas je prvi tjedan akcije članstva u Nogometnom klubu Zadar za 2018. godinu. Učlaniti se ili produljiti svoje članstvo možete na više načina:

* Ispunjavanjem pristupnice i uplatom u prostorijama NK Zadra svakog dana od ponedjeljka do petka od 9 do 15 sati

* Ispunjavanjem pristupnice i uplatom na blagajni stadiona Stanovi na dan domaćih utakmica

* Ispunjavanjem online pristupnice i uplatom putem interneta na ovom linku

Svi naši članovi iz 2017. godine za produljenje članstva ostvaruju čak 50% popusta, dok za nove članove članarina ostaje 100 kuna, odnosno 50 kuna za mlađe od 15 godina, uz 10% obiteljskog popusta.

Sve informacije o članstvu, uz uvodnu riječ direktora Kluba Svetka Ćustića te podatke o našoj prvoj momčadi i raspored drugog dijela sezone možete pronaći u niže priloženom letku, a istoga možete i preuzeti u Klubu svakog radnog dana ili na blagajni stadiona Stanovi na dan domaćih utakmica.

Za sve upite stojimo Vam na raspolaganju putem naših društvenih mreža: Facebook, Twitter, Instagram ili e-maila zazadarsvoj@gmail.com.

Ova članska iskaznica neka bude simbol našeg zajedništva i pokretač pozitivne energije i atmosfere, koja će nas voditi do uspjeha. Vidimo se na Stanovima! #igrajZadre