Preminuo legendarni vratar Drago Gajić

U petak 7. rujna u Zadru je u 71. godini preminuo Drago Gajić, bivši vratar Nogometnog kluba Zadar, a potom i mnogih drugih klubova, koji je s vremenom stekao status jednog od najboljih vratara u zadarskoj povijesti.

Nakon što je Zadar, tada pod imenom TK NK Zadar, godine 1965. prvi put u povijesti ušao u Drugu jugoslavensku ligu, sljedeće sezone Drago Gajić je kao 18-godišnjak bio najmlađi vratar Druge lige.

Svojim igračkim i ljudskim kvalitetama ostavio je dubok trag u našem klubu i za to mu vječno hvala. Ostat će zauvijek zapamćen kao veliki vratar, pravi sportaš, hrvatski branitelj, dobrovoljni darivatelj krvi i još mnogo više od toga.

Posljednji ispraćaj Drage Gajića bit će u ponedjeljak 10. rujna u 16 sati na Gradskom groblju u Zadru. Nogometni klub Zadar ovim putem izražava iskrenu sućut obitelji i prijateljima pokojnog Drage. Počivao u miru Božjem!