Papaline Zadra pobijedile vršnjake iz Austrije

Na Stanovima je jučer gostovala selekcija austrijske nogometne akademije zanimljivog imena “Kick it like Niki”. Dječaci iz Beča odmjerili su snage s vršnjacima iz Nogometnog kluba Zadar, a naše su papaline bile uspješnije i slavile rezultatom 10-1.

U ovom slučaju rezultat, naravno, nije bio u prvom planu, već prvenstveno novo iskustvo za male nogometaše na početku svog sportskog puta, kao i prijateljstvo sklopljeno između našega kluba i austrijske akademije, koje će sasvim sigurno rezultirati novim susretima u budućnosti.

Za Zadar su nastupili: Pavle Jurjević, Ivano Škara, Ivan Glavić, Frane Bajković, Jakov Jukić, Mihovil Čulina, Luka Vuković, Roko Baričević, Adrian Kajtazi, Dino Sikirić, Ivano Romić, Ivano Tajmin, Josip Bartulović, Mihovil Žilić, Mario Fabijan. Trener: Josip Petani.

Sutra od 9 sati naše papaline su ponovno u akciji i to opet na Stanovima, gdje se održava turnir 4 Vatrena.