Otvorena vrata škole nogometa NK Zadar

Nakon kratke ljetne stanke, u ponedjeljak 16. srpnja s radom u novoj sezoni kreće većina selekcija škole nogometa NK Zadar. Treninzi su otvoreni za sve zainteresirane, željne dokazivanja i sportskog napretka, a mogu se javiti trenerima izravno na igralištu i to:

JUNIORI (2000./2001. godište) – 19:00 sati – igralište Bagat – trener Josip Butić

KADETI IZLAZNI (2002.) – 8:30 sati – igralište Bagat – trener Dejan Butić

KADETI ULAZNI (2003.) – 8:30 sati – igralište Bagat – trener Damir Čačić

PIONIRI IZLAZNI (2004.) – 8:00 sati – Višnjik, glavni teren – trener Darko Pantalon

PIONIRI ULAZNI (2005.) – 8:00 sati – Višnjik, glavni teren – trener Damir Pankasz

MLAĐI PIONIRI (2006./07.) – 9:30 sati– Višnjik, glavni teren – trener Alen Glavić

VRATARI (svi uzrasti) – 18:00 sati – igralište Bagat – trener Ante Džaja

Što se najmlađih selekcija tiče, sve informacije oko upisa za kategorije tića (9-11 godina) i papalina (6-8 godina) mogu se dobiti brojeve telefona 095/556-5285 (trener Igor Škorput – tići) i 091/927-9814 (Josip Petani – papaline).

Od ove sezone novost će biti i momčad Zadar 2, koja će natjecanje započeti u Drugoj županijskoj ligi, s ciljem da mladi igrači, posebno oni koji su tek završili juniorski staž, uz nastavak kvalitetnog rada i treninga, dobiju priliku okušati se u seniorskoj konkurenciji.

Također, od ove sezone omladinski pogon Nogometnog kluba Zadar bit će jači za tri kondicijska trenera, koji će raditi pod paskom koordinatora kondicijske pripreme Luke Hotija, a riječ je o Martini Rončević, Andriji Hotiju i Jurici Čirjaku.

Škola nogometa