MEMORIJAL MARIJAN ŠUTO-MRMA Zadru četvrto mjesto

U dvoboju za 3. mjesto na Memorijalnom turniru “Marijan Šuto – Mrma” u Zmijavcima, NK Zadar poražen je od druge momčadi splitskog Hajduka rezultatom 0:1. Jedini zgoditak postigao je Ardian Ismaili u 10. minuti glavom nakon ubačaja iz kuta.

Unatoč nizu prilika u prvom poluvremenu naši momci nisu uspjeli izjednačiti, a rezultat se nije mijenjao ni u nastavku, kada se s nekoliko odličnih intervencija istaknuo vratar Josip Bender. Naslov pobjednika osvojila je domaća Croatia, koja je s 2:1 u finalu bila bolja od Šibenika.

Nogometni klub Zadar i ovim putem zahvaljuje se NK Croatia Zmijavci na srdačnom gostoprimstvu i odličnoj organizaciji turnira te sportskim prijateljima želi sve najbolje u nadolazećoj sezoni!

ZADAR – HAJDUK II 0:1

ZMIJAVCI – Igralište Marijan Šuto – Mrma. Gledatelja: 200. Sudac: Josip Češljar (Proložac). Pomoćnici: Antonio Kontić i Hrvoje Erceg (oba Split). Strijelac: 0:1 Ismaili (10′).

ZADAR: Bender – Pranić, Sarić, Šalinović, Smokrović – Paponja, Lepinjica, Anić – Renić, Handžić, Petković. Još su igrali: Pinčić, Majić, Iveljić, Begić, Jurić, Surać, Asanović, Omerinović. Trener: Dragan Blatnjak.

HAJDUK II: Matijaš – Bašić, Vučur, Ismaili, Bradarić, Nejašmić, Pasariček, Teklić, Šego, Delić, Futacs. Još su igrali: Ninčević, Relota, Batarelo, Memolla, Rakić, Šarić, Brnić, Balaj, Delova. Trener: Siniša Oreščanin.